Catholic Daily Quotes

Public·22 members

Младост Напредак utakmice uživo 16 децембар 2023

YouTube YouTube 3:08 YouTube TELEVIZIJA Jefimija 13. 5. 2021. 13. 5. 2021.

Fudbal uživo prenosi Gledaj fudbal uživo na uzivo.utakmica.rs - sve utakmice uživo potpuno besplatno. Mladost Lucani - Napredak. Fudbal - Serbia. Superliga. Uživo. sub. 05:00 ... [ГЛЕДАМ ТВ@@] Нови Пазар Војводина prenos 7 7. 10. 2023. — Uživo TV prenos: Partizan - Mladost((Гледајте уживо-)) Раднички Ниш Вождовац utakmice uživo[[ТВ! ]! 13, FK Napredak (K), 5, 1, 1, 3, 4. 14, FK ... rezultati, rasporedi, Mladost Lucani - Napredak uživo Mladost rezultati i rasporedi - pratite Mladost rezultate uživo, rezultate, rasporede i detalje meča na Livesport.com. 46' - Počelo je drugo poluvreme. Hrabra igra Napretka koji je imao inicijativu u prvom delu utakmice. Jednostavno, Partizan se nije dobro snašao u užasnim uslovima za igru. Loše vreme, sneg, ili teren, ne zna se šta je više uticalo na to da se crno-beli izgube na terenu. Kraj prvog poluvremena. 41' - Užasna reakcija Ljubomirca. Imao je dovoljno vremena da se namesti u uhvati volej na ivici peterca, ali je loše zahvatio loptu i maltene je dodao u ruke Popoviću. 37' - Kakva neopreznost fudbalera Partizana! Andrade je laktom u skoku udario Šarića koji je ostao da leži na travi. minutu, a ofanziva Partizana najavljena je u 56. minutu, kada je Andrade sa ivice kaznenog šutirao malo pored gola. U 61. minutu Fuseni Dijabate je doveo Partizan u vođstvo. utirao je sa ivice kaznenog, a lopta je pogodila odbrambenog fudbalera Napretka i pobegla od golmana Petrića koji ju je imao na ruci. Zanimljivo je da je to bio prvi pogodak fudbalera iz Malija u domaćem šampionatu. Partizan se malo oslobodio nakon gola i počeo ozbiljnije da igra, ali je Napredak još uvek bio taj koji je imao blagu inicijativu. Ipak, bolje partije su pružali na pripremama u Turskoj, gde su od četiri meča, imali tri pobede i remi. Što se crno-belih tiče, oni nisu blistali na mediteranskoj obali, od šest provera su imali svega jednu pobedu, tri remija i dva poraza. Gordan Petrić / Foto: StarSport (Peđa Milosavljević) Reč trenera Šef stručnog štaba crno-belih Gordan Petrić istakao je da očekuje tešku takmičarsku utakmicu, bez prevelike lepote u igri. - Biće izuzetno teška utakmica, ali to ne menja ništa što se tiče neke naše priče, sve zavisi od nas i ponavljam, mislim da su igrači spremni i da jedva čekaju utakmicu. Kada je poslednji odigrani duel u pitanju, crno-beli su prošle godine slavili ubedljivo u Kruševcu (0:3), dok je iste sezone Napredak uspeo da dođe do boda u Humskoj. Poslednji put, Kruševljani su na svom terenu savladali crno-bele poslenjeg dana marta 2019. godine, golom Ivana Đorića. Ipak, Napredak ne može da se pohvali formom u Superligi, pošto su u nizu od pet utakmica bez pobede u domaćem prvenstvu, dok su za to vreme imali i tri poraza. (ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО<<<<) Радник Сурдулица Напредак 22. 9. 2023. — Колубара Младост НС utakmice uživo 8 - FluidMed 2022 15:00 TSC - Radnik Javor Matis - Voždovac 19:00 Napredak - Kolubara 02. U nastavku su se fudbaleri Partizana uozbiljili. Već na startu je pokušaj Filipovića sa ivice kaznenog prostora nagovestio da će crno-beli svim silama pokušavati da dođu do pobede. Bez obzira na to, prvu veliku šansu u drugom poluvremenu imao je Napredak. Ljubomirac, povratnik sa Malte imao je drugu šansu na utakmici, ali je ovog puta šutirao prejako i previsoko, iz okreta, sa ivice kaznenog. Pre toga je Šarić u kontranapadu nakod greške Vujačića bio sebičan i upropastio još jednu solidnu priliku za domaću ekipu. Kaznio je Partizan sve ove promašaje Napretka u 61. Srećom, pridigao se i nakon što mu je zaustavljeno krvarenje nastavio je utakmicu. 32' - Partizan preuzima inicijativu. Još uvek nismo videli dobru šansu za crno-bele, od one koju je imao Jović na početku utakmice, ali deluje da se "parni valjak" stabilizovao i privikao na uslove za igru. Natho je imao jednu dobru ideju da uposli Dijabateaa, atraktivno bez gledanja, ali je taj pas bio prejak. 26' - Očajan teren ide više na štetu Partizana. Crno-beli se ne snalaze na današnjoj utakmici i slobodno možemo reći da je Napredak konkretniji na svom terenu. 21' - Komična situacija, a za sve je kriv teren. [СПОРТ<<<] ИМТ Нови Београд Спартак utakmice uživo ИМТ Нови Београд Црвена звезда utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata — Fudbaleri Crvene zvezde gostuju IMT-u u utakmici Superlige posle poraza u Ligi . [[[Телевизија уживо<