top of page

Catholic Daily Quotes

Public·26 members

DEAC Honvéd közvetítés 16/12/2023


2023. dec. 2. — DEAC Honvéd adás közvetítés 16 december 2023 2023. dec. 2. — [[ÉLŐ ADÁS-]] Falco KC Honvéd adás közvetítés 07/10/2023 28 perccel .


Műsor - MKOSZTippmix Férfi NB I. A csoport Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok Egis Körmend Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2023. december 16. 15:00:00 65 - 101 Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Ádám József (Páli dr. Kálmán) Arconic-Alba Fehérvár Zalakerámia ZTE KK 17:00:00 103 - 76 Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) Budapesti Honvéd Sportegyesület DEAC 18:00:00 80 - 60 Ludovika Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Horváth Csongor Béla (dr. Gincsai János Péter) Kometa Kaposvári KK Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 86 - 97 Kaposvár Aréna Játékvezetők: dr. B Piros csoport, Fiú U20 Óbudai Kaszások U20 Újbuda MAFC U20 Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László CKE U20 Beszterce KK U20 19:15:00 Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila NB I. B Zöld csoport, Fiú U20 Dunaharaszti MTK-SZKSE U20 Veszprém Kosárlabda Klub U20 15:15:00 82 - 83 Játékvezetők: Czupi Márton, Szántó Dénes Békéscsabai KK U20 Dávid Kornél KA U20 Játékvezetők: Kátay Csaba András, PAPY ZSOLT Nagykőrösi Sólymok U20 Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 Játékvezetők: Komáromi Péter, Pettner Dávid Leány Junior Vasas Akadémia/B BEAC-Újbuda KA/B 09:00:00 61 - 57 Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Korpás Máté (Halmos Péter) Darazsak Sportakadémia/B Vasas Akadémia/A 13:30:00 53 - 60 Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid) DVTK Akadémia/A NKA Pécs/A 58 - 40 DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya Játékvezetők: Takács Zoltán, Burján Márk (Sztrakovics István László) Fiú Kadett MAFC/B 54 - 88 Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tóth Olivér (Gátiné Müller Zsuzsanna) AKMÉ Körmendi Törpördögök KASI/B 17:45:00 76 - 58 Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté (Dokmanovic Milivoj) BASKETBAJA SE/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 64 - 51 Dr. Körmend Honvéd adás közvetítés 11 november 2023 Online 2023 Körmend Honvéd adás közvetítés 11 november 2023 Online 2023. okt. 6. — Körmend Alba Topolya Olympiacos adás közvetítés 5 október 2 1. Piros csoport Sportdarázs-SMAFC MAFC 11:00:00 98 - 84 Novomatic Aréna Új Terem Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté Női Amatőr NB I. Zöld csoport TARR KSC Szekszárd II. TFSE-MTK U23 65 - 54 Szekszárdi Szabadidőközpont Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Csallóközi Gábor Kiss Lenke KA Kecskeméti KC 16:00:00 91 - 43 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Játékvezetők: Hartai Tamás, Váczi Mihály Férfi NB II. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Fekete Csaba, Goldring Gergő (Faidt Mihály) Leány Kadett Csata DSE/A 72 - 37 Csata Csarnok Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Szilágyi Zsolt József (Budayné Tóth Rozália) Dávid Kornél KA/A Bajai Női Kosárlabda Klub 74 - 51 Tóvárosi Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) PVSK NKA/A 32 - 71 Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté (Matics Sándor) Fiú Serdülő Szombathelyi Sportiskola U14 10:30:00 94 - 65 Nagy Lajos Gimnázium Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Esztergályos Róbert) Budapesti Honvéd/A Kecskeméti KA U14/A 94 - 63 Mercedes-Benz Sport Akadémia Játékvezetők: Farkas Dominik, Bibok Liza (Papp Attila) Újpest-MT/A MAFC/A 55 - 89 PHOENIX Sportcsarnok Fót Játékvezetők: Váczi Mihály, Magda János József (Dr. Honvéd Soproni élő adás 8 december 2023 2023. dec. 7. — Soproni Alba közvetítés 2 december 2023 Nézd online 6 nappal ezelőtt — 2023. okt. 29. — máj. 23. — DEAC Soproni és élő online közvetítés 9 május ... DEAC Kosárlabda DEAC NBI/A csoportos kosárlabdacsapat hivatalos YouTube csatornája. B Piros csoport Óbudai Kaszások Újbuda MAFC 16:45:00 87 - 122 Óbudai Kaszások Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Csák Máté Károly, Magyari Viktor (Nagy János) CKE Salgótarjáni KSE 115 - 50 Gál József Sportcsarnok Játékvezetők: JAKAB László Imre, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Gál János) Férfi NB I. B Zöld csoport Nagykőrösi Sólymok KE Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 78 - 88 Kossuth Lajos Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Földi László Tibor, Borgula György, Sentényi Barna (Bogárdi János) Békéscsabai KK Dávid Kornél KA 88 - 123 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, dr. Nagy Zsombor (Gergely Csaba) Százhalombattai KSE Veszprém Kosárlabda Klub 87 - 98 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Bagi Bálint, Pécsi Zsolt, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János) Női Amatőr NB I. DEAC Honvéd online közvetítés 16/12/2023 13 órával ezelőtt — DEAC Honvéd online közvetítés 16/12/2023 2023. nov. 30. — (Ingyenes!!!) DEAC Paks online közvetítés 11/11/2023 7 nappa 7 nappal ezelőtt ... Mérkőzések - DEAC Kosárlabda Akadémia 2022.10.07. 69 : 67. DEAC KA U18. Összefoglaló · Közvetítés. Budapesti Honvéd SE/A U18. 2022.10.02. 82 : 37. Budapesti Honvéd SE/B. Összefoglaló. DEAC KA U16/B.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Keith Grier
  • Adhvika Gour
    Adhvika Gour
  • Riva Motwani
    Riva Motwani
  • Teju Sharma
    Teju Sharma
  • Adhavi Joshi
    Adhavi Joshi
bottom of page