Catholic Daily Quotes

Public·34 members

Gabela Željezničar gledaj 16 decembar 2023

(Streaming) Tuzla City GOŠK Gabela uživo prijenos gledaj 29. okt 2023. — Željezničar Sarajevo gledati prijenos 27 oktoba prije 2 dana — [Gledaj televiziju!!]

Željezničar poražen u Gabeli, Plavi samo bod iznad opasne zone (FOTO)U derbiju donje polovine tabele, GOŠK je u Gabeli dočekao Željezničar, a meč je završen pobjedom domaće ekipe od 1:0. N1/F. Z. Prvi su na susretu zaprijetili fudbaleri domaćeg tima. Čajić je pokušao nakon jednog centaršuta, ali njegov udarac glavom ide preko gola. U 10. minuti velika prilika za GOŠK. Skorup je centrirao, a Šuta sa samo nekoliko metara ne uspijeva postići pogodak. Nedugo nakon toga pokušao je i Mihaljević, no siguran je bio Muftić. GOŠK je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu. Prijetili su Mihaljević i Skorup, no oba puta je Muftić bio priseban. A onda u 34. minuti crveni karton za fudbalera Željezničara Marina galića. Defanzivac je udario Šeru i zaradio direktno isključenje. Najbolju priliku za Plave imao je Mekić u 48. Serie A prije 8 sati 10: 12 Mourinho kažnjen zbog vrijeđanja sudije Trener Rome Jose Mourinho novčano je kažnjen zbog vrijeđanja sudije prije utakmice protiv Sassuola. prije 5 sati 13: 13 Redovi pred Maksimirom: Ogroman interes za derbi Dinamo - Hajduk Dinamo i Hajduk igraju sutra od 17:15 posljednju utakmicu jesenskog dijela sezone. Najveći derbi hrvatskog nogometa igra se u sklopu 19. kola Super Sport HNL-a, a domaćin će na stadionu u Maksimiru biti zagrebačka ekipa. 14 Kerr: Suspenzija Greena ima smisla, to je prilika za njega Trener Golden State Warriorsa Steve Kerr komentarisao je posljednji ispad Draymonda Greena u kojem je udario Jusufa Nurkića. FIBA prije 22 sata Marković: Obavijestili su me da ne dolazim na treninge, ali sam još pod ugovorom "Nenad Marković više nije trener francuskog prvoligaša Dijona", vijest je koju su jučer čitali ljubitelji košarke u Bosni i Hercegovini. Tuzla City Željezničar uživo prijenos 2 decembar 2023 prije 2. dec 2023. — Zeljeznicar Tuzla City Gabela uživo prijenos 30 oktobar 2023 Sport uživo 23. kolu italijanske Serije A. Tuzla City Željezničar Sarajevo gledaj ... Gabela Željezničar uživo 16 decembar 2023 - Shane Warren prije 31 minutu — Gabela Željezničar uživo 16 decembar 2023 Pratite NK GOŠK Gabela - Željezničar 16 — uživo prijenos gledaj 7 ma 2023 FK Zeljeznicar Tuzla City ... prije 41 minutu Al-Tuwaijri: Nemam riječi kojima bih opisao iznenađenje onim što sam vidio danas Željezničar je danas poražen u Gabeli (1:0) od domaćeg GOŠK-a te je došao nadomak 'zone ispadanja', sa samo jednim bodom više od predzadnjeg Igmana. 41 GOŠK gurnuo Željezničar u borbu za opstanak GOŠK i Željezničar podijelili su danas bodove u meču 18. Željezničar Sarajevo Posušje uživo prijenos gledaj 26 novemb 26. nov 2023. — 5. aug 2023. — [TV UŽIVO-] FK Sarajevo Tuzla City uživo gledaj 24/11/2023 5 prije 10 sati — Igman Konjic - FK Borac Banja Luka. [Gledaj televiziju<] GOŠK Gabela Željezničar Sarajevo gledat prije 11 sati — — Željezničar Sarajevo GOŠK Gabela uživo prijenos 15 septembar 202323 FK FK Sarajevo GOŠK Gabela uživo prijenos gledaj 9 prije 6 sati ... Tuzla City Željezničar Sarajevo prijenos 2 decembar 2023 Pot 1. dec 2023. — Sarajevo Tuzla City uživo Velež Mostar uživo gledaj 03/11/2023 Gledaj 23. [[[gledaj> [109] In October 2016 FK Sarajevo, together with FK 15. 2023 22 Jokić odigrao za historiju i odveo Nuggetse do ubjedljive pobjede Košarkaši Denver Nuggetsa pred svojom su publikom u noći na petak pobijedili Brooklyn Netse 124:101. Euroliga 14. 2023 22: 30 Real rutinski savladao Bayern, skromna partija Džanana Muse Real Madrid je ostvario rutinsku pobjedu nad Bayernom u susretu 14. kola Eurolige. Ostali sportovi Ostalo 12: 52 Val d'Isere: Flury pobjednica spusta, Muzaferija na 47. Tracks & Trails - Get COFFI prije 7 dana — Tuzla City GOŠK Gabela uživo prijenos gledaj 30 oktobar 30. — uživo prijenos gledaj 7 ma 2023 FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK V. — Željezničar ... Premier League prije 9 sati 08: 59 Premiership na TV Arena Sport: Ahmedhodžić protiv Chelseaja, City pod imperativom pobjede Pet utakmica 17. kola engleskog Premiershipa na rasporedu je danas. NBA prije 11 sati 07: Odlična partija Jusufa Nurkića nije pomogla: New York bolji od Phoenixa Jusuf Nurkić je pružio još jednu sjajnu partiju u dresu Phoenixa, novi double-double učinak. Ostale lige 35 Bivši trener Zrinjskog dobio otkaz u Saudijskoj Arabiji Hrvatski stručnjak Ante Miše dobio je otkaz u saudijskom drugoligašu Al Adalahu, trenutno trećeplasiranoj ekipi lige. [[[potok-]]] Gabela Željezničar uživo prijenos gledaj 16 dec prije 2 sata — [potok-]]] Gabela Željezničar uživo prijenos gledaj 16 decembar 2023 prije 9 sati — GOŠK Gabela Željezničar Sarajevo uživo prijenos gledaj ... Željezničar poražen u Gabeli, Plavi samo bod iznad opasne prije 1 sat — N1/F.Z.. U derbiju donje polovine tabele, GOŠK je u Gabeli dočekao Željezničar, a meč je završen pobjedom domaće ekipe od 1:0. Željezničar Sarajevo Velež Mostar gledati prijenos 8 decemba prije 7 dana — Gabela uživo prijenos gledaj 7 ma 2023 FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Velez Mostar. AZ Zrinjski prijenos 30 Željezničar Sarajevo Velež ... minuti kada je pobjegao golmanu GOŠK-a, ali nije pogodio gol. I u nastavku su prvu priliku imali domaći. Čajić je šutirao iz izgledne pozicije, ali veoma loše. Plavi su mogli do vodstva u 72. minuti. Krpić je izašao sam na golmana Bobića, a čuvar mreže GOŠK-a sjajno interveniše i spašava svoju ekipu. GOŠK u vodstvo stiže u 87. Sarajevo Tuzla uživo prijenos gledaj 24 novembar 2023 prije 24. nov 2023. — kolo): Borac - Željezničar 3:2 Borac golom u sudijskoj nadoknadi slavio protiv Željezničara. — Tuzla City Gabela uživo gledaj 30.10.2023 20. kola Premijer lige BiH, odigranom u Gabeli. prije 3 sata 15: Osmanhodžić: Poslije Sarajeva sam rekao da nešto moramo mijenjati, to smo i učinili Tuzla City je polusezonu zaključila današnjom pobjedom nad Slogom od 3:0, zahvaljujući kojoj će zimsku pauzu provesti izvan 'zone ispadanja'. 16 Jagodić: Žao mi je što smo uspješnu polusezonu završili na ovakav način Sloga Meridian danas je pretrpjela težak poraz na Tušnju, domaći Tuzla City ostvario je pobjedu od 3:0, zahvaljujući hat-tricku Đorđa Pantelića. prije 4 sata 14: 42 Hat-trick Pantelića za mirnu zimsku pauzu Tuzla Cityja Tuzla City je danas na Tušnju savladao Slogu u susretu 18. kola Premijer lige BiH te će prezimiti izvan 'zone ispadanja', bez obzira na ishod današnjeg duela GOŠK-a i Željezničara. 03 Uspjeh Borca ipak nije najveći dosad u PLBiH, vlasnik rekorda je Zrinjski Iza fudbalera Borca je sjajna takmičarska polusezona, koju su završili na prvoj poziciji, uz dominantne rezultate. Najnovije Najčitanije prije 22 minute prije 40 minuta 53 Tonći Kukoč karijeru nastavlja u četvrtoligašu Tonći Kukoč (33) karijeru nastavlja u Segesti. Nakon što je dogovorio sporazumni razlaz s Opatijom, Kukoč je potpisao za klub iz Siska. mjestu Jasmine Flury pobjednica je drugog spusta u Svjetskom kupu u alpskom skijanju. Švicarka je danas u Val d'Isereu pobijedila sunarodnjakinju Joanu Hahlen za 22 stotinke, a Austrijanku Corneliu Hutter za 24. Slovenka Ilka Štuhec bila je peta. Rukomet prije 20 sati Bh. sudije dijelile pravdu na polufinalnom meču: Norveška i Francuska u finalu SP za rukometašice Odigrani su susreti polufinala Svjetskog prvenstva za rukometašice. Prolazak u finale izborile su reprezentacije Norveške i Francuske. 13. 2023 08 SP za rukometašice: Crna Gora eliminisana, Danska i Švedska se plasirale u polufinale Odigrane su dvije utakmice četvrtine finala Svjetskog prvenstva za rukometašice. Željezničar Sarajevo Velež Mostar uživo gledaj 08.12.2023 pr 8. dec 2023. — Gabela uživo prijenos gledaj 7 ma 2023 FK Zeljeznicar Sarajevo vs FK Velez Mostar . 0. +. 0 Comments 1%) while a win of FK Velež Mostar ...