top of page

Catholic Daily Quotes

Public·29 members

Ομόνοια εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση 16 Δεκεμβρίου 2023

27 Νοε 2023 — ΑΕΛ Λεμεσού εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση σκορ 05/11 5 Νοε 2023 — (ροή*) Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον ΑΕΚ Λάρνακας πριν από 7 ημέρες — Λάρνακας ...

Πήρε τον βαθμό με «χτύπημα» στο τέλος η Καρμιώτισσα κόντρα στην Ομόνοια (ΒΙΝΤΕΟ)Σάββατο, 26/8/2023 - 22:08 Δύσκολα έβαλε η Καρμιώτισσα στην Ομόνοια, καθώς το παιχνίδι της δεύτερης αγωνιστικής στο «Στέλιος Κυριακίδης» δεν είχε νικητή (3-3). Η ομάδα των Πολεμιδιών ήταν από το… δεύτερο λεπτό με την πλάτη στον τοίχο, ωστόσο βρήκε τις λύσεις κόντρα στους «πράσινους» και πήρε τον πρώτο της βαθμό στο νέο πρωτάθλημα. Από την άλλη, το «τριφύλλι» ήταν κακό στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, «πλήρωσε» ξανά ατομικά και ομαδικά λάθη (κυρίως αμυντικά) και έτσι δεν κατάφερε να πάρει δεύτερο σερί τρίποντο. Το παιχνίδιΣτην πρώτη φάση που δημιούργησε η Ομόνοια, έφτασε στο γκολ. Μετά από οργανωμένη επίθεση, η άμυνα της Καρμιώτισσας δεν έδιωξε και ο Σιπριάνο με σουτ στην κίνηση έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0. Ολοκληρώθηκε το πρώτο 15λεπτο χωρίς κάποια αξιόλογη φάση, με τους γηπεδούχους να έχουν την κατοχή μετά το γκολ. Η Ομόνοια έκλεισε τους χώρους και περιορίζει τις κινήσεις της Καρμιώτισσας. Στο 17ο λεπτό, ο Φουρ δοκίμασε να παραβιάσει την εστία του Φαμπιάνο με μακρινό σουτ, το οποίο βρήκε σε ετοιμότητα των Βραζιλιάνος κίπερ που έπεσε και μάζεψε. Νέα Σαλαμίνα εναντίον Ομόνοια Λευκωσίας ζωντανή πριν από 6 ημέρες — Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Πάφος μετάδοση 2023 Pafos FC - Omonia Nicosia... Αήττητη Vs Καρμιώτισσα (8-1-0) 9/13 N/G στο πρωτ. Σκοράρει 2+ στα ... [[[ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ**]]] Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Άρης 24 Σεπ 2023 — [ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ**]]] Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Άρης Λεμεσού μετάδοση 2022 25 Σεπτεμβρίου 2023 (Ρεύμα===) Άρης Λεμεσού εναντίον Ράκουφ ... Χαμηλό το τέμπο του πρώτου ημιχρόνου, λείπουν οι μεγάλες ευκαιρίες και οι προϋποθέσεις. Στο 45'+1 η Καρμιώτισσα έπαιξε κάθετα, ο Σουκ στο ύψος της περιοχής απέφυγε τον Κουλιμπαλί και με εύστοχο πλασέ έκανε το 1-1 στην αναμέτρηση. Στο 45'+3 οι γηπεδούχοι σημείωσαν νέα ευκαιρία με τον Ρόσι ο οποίος αξιοποίησε το λάθος διώξιμο του Κουλιμπαλί, έπιασε το σουτ όμως ο Φαμπιάνο απέκρουσε δύσκολα. Στα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους, η Καρμιώτισσα άρχισε δυναμικά και ψάχνει το δεύτερο γκολ, ενώ από την Ομόνοια καταγράφονται αρκετές λανθασμένες κινήσεις. Καρμιώτισσα Πάφος ειναι δωρεάν 10 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 7 ημέρες — εναντίον Καρμιώτισσα 2022) ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ vs ΑΕΚ ΜΕΤΆΔΟΣΗ-] Καρμιώτισσα... εναντίον Ομόνοια Λευκωσίας μετάδοση σκο Com Nέα Σαλαμίνα Στο ΓΣΠ ... ΑΕΛ Λεμεσού εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση 2022 5 4 Νοε 2023 — ΑΕΛ Λεμεσού εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση 2022 5 Νοεμβρίου 2023 Sport TV Καρμιώτισσα Δόξα Κατωκοπιάς μετάδοση 2022 26... 07. Η Καρμιώτισσα όμως δεν τα παράτησε και μπήκε ξανά στο παιχνίδι. Στο 75’ η ομάδα των Πολεμιδιών πίεσε ψηλά και έκλεψε, έπιασε σε αδράνεια την άμυνα της Ομόνοιας και ο Ρόσι με φαλτσαριστό σουτ από το ύψος της περιοχής έκανε το 3-2. Στο 90’+3 οι γηπεδούχοι ήταν ξανά αποτελεσματικοί με τον Λουκίλι που έπιασε φαλτσαριστό σουτ από το ύψος της περιοχής για το τελικό 3-3. Όσον αφορά στις επόμενες υποχρεώσεις, η Ομόνοια ως τυπικά γηπεδούχος θα φιλοξενήσει τον ΑΠΟΕΛ στις 3 Σεπτεμβρίου (20:00), ενώ η Καρμιώτισσα θα αναμετρηθεί με τον Απόλλωνα (3/9, 20:00) στο «Άλφαμεγα Stadium». Ενδεκάδες Καρμιώτισσα (Φλορίν Μπράτου): Ανέστης, Μαλόνε, Φουρ, Λουκίλι, Παντελή, Τσουκαλάς (76' Μπεν Σαλάμ), Ρόσι (90'+7 Μιλιντσεάνου), Γκραντινάρου (36' Ντούμπια), Νιούπορτ, Κοβάσεβιτς, Σουκ. Ομόνοια (Σωφρόνης Αυγουστή): Φαμπιάνο, Μάθιους, Κουλιμπαλί, Μίλετιτς, Μαρκίνιος (67' Λέτσιακς), Μπασιρού, Χαραλάμπους (46' Κασάμα), Μπέζους (79' Κούσουλος), Σίμιτς (67' Λοΐζου), Σεμέδο, Καρίμ (46' Κακουλλής). [[[SPORT TV#]]@@] Ομόνοια Λευκωσίας Καρμιώτισσα πριν από 5 ώρες — Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση 2022 πριν από 7 ώρες — Ομόνοια Λευκωσίας εναντίον Καρμιώτισσα μετάδοση 2022 16 Δεκεμβρίου ... [[ελεύθερος!!!]*] Καρμιώτισσα εναντίον Πάφος ζωντανή πριν από 6 ημέρες — (τηλεόραση***) ΑΕΖ εναντίον Πάφος ζωντανή μετάδοση 2 2 Οκτ 2023 — πριν από 19 ώρες — (ζωντανή μετάδοση#))) Δόξα Κατωκοπιάς εναντίον Ομόνοια ...